Instruktoři


Petra Matošková

Alpinning mě baví už 5 let…mé lekce bývají vedeny v mírnějším tempu se zařazením posilovacích prvků. S alpinningářským „Směřuj výš“ vás ráda uvidím v našem studiu.

Dáša Bravencová

Zdravím  všechny, kteří mají rádi pohyb. Alpinningu se věnuji tři roky. Lekce  vedu ve středně rychlém tempu za doprovodu motivační moderní hudby,kde se střídají rychlejší a pomalejší části lekce doplněné posilováním. Na mých lekcích se budu snažit dostat z Vás maximum, aby čas, který spolu strávíme byl co nejefektivnější. Mezi mé záliby patří také jízda na kole a turistika. Nebojte se a přijďte se odreagovat od každodenního stresu.

Pavla Hrbáčková

Alpinning mi pomohl vylepšit postavu, záleží mi na tom, aby mé klientky dělaly cviky technicky správně, zároveň si při cvičení vyčistily hlavu a odcházely domů s úsměvem. Cvičím jógu, pilates, baví mě in-line bruslení, připravuji cvičení pro rodiče a děti.

Ája Bajzová

Nar. 1976, původní profesí zdravotní sestra, nyní pracuji jako personalistka ve vsetínské firmě. Volný čas věnuji především svým dětem a je vyplněn sportem – jizda na kole, alpinning, fitbox, plavani, turistika, lyžování, běžky, trénink přípravky sportovní gymnastiky – dívky. Alpinning jezdím dva roky, mám kurzy fitness terenér, alpinning basic, bosu, trenér sportovní gymnastiky III. třídy. Těším na Vás na lekcích alpinningu či bosu a ráda se Vám budu věnovat jako osobní trenérka a výživový poradce.

Lucka Žabčíková

Po první hodině alpinningu před pár lety jsem byla nadšená, fyzicky i psychicky uspokojená a především pořádně propocená-:)
Tento pocit přetrvává dodnes a výzva vést hodinu byla pro mne velmi motivující.
Alpinning spojuje více aktivit dohromady, ale základem je pro nás jeden z nejpřirozenějších pohybů – chůze. K tomu příjemná hudba, prostředí, fajn parta lidí a JDE SE!:-) Ráda bych k tomuto pocitu pomohla i Vám všem, kdo přijdete a věnujete sami sobě hodinu času!
Mou celoživotní vášní kromě mých tří synů a manžela je voda, jízda na kole, pěšo výlety po horách i našich kopečcích, ale také folklór a výroba dekorací. Alpinning se k těmto vášním zařadil také!!!

Eva Šafaříková

Alpinningu jsem se začala věnovat asi před čtyřmi lety, kdy jsem hledala v mrazivém počasí adekvátní náhradu za mé oblíbené běhání… a alpinning nezklamal 🙂 v mých lekcích se snažím dostat ze sebe i druhých maximum, svižné dynamické tempo v mezičase prokládám posilováním problémových částí: břicho – hýždě, pracuji s overbally i fitnesstyčemi. Využívám svižnou motivační hudbu, řídím se ráda heslem „když nemůžeš – přidej“. Budu se těšit, že Vás přivítám na svých lekcích, kde si společně zacvičíme a dáme si pořádně do těla!

Eva Jurčáková

Bydlím ve Vizovicích a pracuji jako učitelka na Gymnáziu Zlín – Lesní čtvrť, s aprobací biologie a chemie. Nyní jsem na mateřské dovolené a doma mám ročního prcka. Sport je dlouhá léta součástí mého volného času. Alpinning navštěvuji asi 6 let a od samého začátku mě uchvátila jeho technika, která jde přizpůsobit všem možným účelům i věkovým generacím. Kromě něj jsem si oblíbila H.E.A.T. program a díky zkušenosti s ním se snažím hodiny Alpinningu vést se spalovacím efektem. Kromě těchto indoorových walkingových aktivit ráda běhám, sezónně se věnuji cyklistice a lyžování.

Vendula Mikačová

Silva Vysoudilová

Silva Gajdošíková

Katka Janíčková

Zuzka Juráňová

Jana Holcová