Instruktoři


Petra

Směřuj výš.

Dáša

Zdravím  všechny, kteří mají rádi pohyb. Alpinningu se věnuji již několik let. Lekce  vedu ve středně rychlém tempu za doprovodu motivační moderní hudby,kde se střídají rychlejší a pomalejší části lekce doplněné posilováním. Na mých lekcích se budu snažit dostat z Vás maximum, aby čas, který spolu strávíme byl co nejefektivnější. Mezi mé záliby patří také jízda na kole a turistika. Nebojte se a přijďte se odreagovat od každodenního stresu.

Evča

Bydlím ve Vizovicích a pracuji jako učitelka na Gymnáziu Zlín – Lesní čtvrť, s aprobací biologie a chemie. Nyní jsem na mateřské dovolené a doma mám ročního prcka. Sport je dlouhá léta součástí mého volného času. Alpinning navštěvuji asi 6 let a od samého začátku mě uchvátila jeho technika, která jde přizpůsobit všem možným účelům i věkovým generacím. Kromě něj jsem si oblíbila H.E.A.T. program a díky zkušenosti s ním se snažím hodiny Alpinningu vést se spalovacím efektem. Kromě těchto indoorových walkingových aktivit ráda běhám, sezónně se věnuji cyklistice a lyžování.

Venďa

Miluji chození a lezení po horách, a tak mĕ, zcela logicky, alpinning pohltil hned prvním došlapem. Na konci první hodiny jsem v tom byla až po uši… Myslím, že udržení svalové hmoty je zcela zásadní pro správné fungování organismu, proto Vás moc ráda potkám na hodině Pevného těla.

Vendula

Jana

Iryna

Silva